Pozvánka na seminář pro žadatele v Programu podpory sportu v Praze

Magistrát hlavního města Prahy organizuje ve středu 4. 11. 2020 od 17:00 hodin seminář pro žadatele o dotace v Programu podpory sportu a tělovýchovy v hlavním městě Praze na rok 2021. Seminář bude vzhledem k aktuální pandemické situaci organizován formou webináře, tedy online.

Obsahem a cílem webináře je seznámení žadatelů se změnami v podmínkách vyhlášeného programu oproti předcházejícímu období, podrobné představení formuláře žádosti, informace o nejčastějších chybách žadatelů při podávání žádosti a další doporučení vedoucí k úspěšnému podání žádosti o dotaci v rámci tohoto Programu.

Pozvánka na webinář je ke stažení ZDE.

Formulář žádosti o dotaci

V závěru semináře proběhne diskuse formou odpovědí na otázky účastníků k projednávané problematice. Již nyní si můžete prohlédnout novou podobu formuláře žádosti o dotaci v Programu podpory sportu a tělovýchovy v hlavním městě Praze pro rok 2021.

Jak se webináře zúčastnit?

Seminář bude vzhledem k aktuální pandemické situaci organizován formou webináře. Ve středu 4. 11. 2020 před 17:00 hodinou se přes váš počítač / notebook / tablet / chytrý telefon připojte kliknutím na následující odkaz:

https://prahaeu.webex.com/prahaeu/onstage/g.php?MTID=ea67704fd2ebcd4556b457cecfc114c67

Je možné, že vám stránka bude nabízet nainstalování Cisco Webex aplikace do vašeho zařízení. To však není potřeba, webináře se lze zúčastnit přímo přes váš webový prohlížeč („Připojit se prohlížečem“ / „Join from your browser“). Prohlížeč po vás může žádat povolení k používání kamery a mikrofonu.

Vstup účastníkům do webináře bude umožněn 15 minut před jeho zahájením. Při vstupu do webináře je účastník povinen uvést svoje jméno, příjmení a do závorky za příjmení název žadatele (organizace), kterého zastupuje. Organizátor je oprávněn přihlášeného účastníka bez uvedení těchto údajů z webináře vyloučit. Kapacita webináře je celkem 1.000 účastníků, a proto v tomto případě organizátor umožní vstup za organizaci vždy maximálně 2 zástupcům.

Kolektiv PTU

Copyright PTU 2000-2016, všechna práva vyhrazena. Created by Designeo Creative s.r.o.